Nerede ne var?

georges

Sorry, this entry is only available in French, European Spanish and Turkish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Ajanda / Nerede ne var?
Hazırlayan: Ayşe Aksoy / [email protected]
Kışın hava soğuk diye eve kapanmak yerine, sosyal hayata karışıp, renksiz hayatınıza bol hareket katmanın tam zamanı. Boxer, Ocak ayının gidlesi etkinliklerini seçiyor.

Mekan
Galata’daki şık ve trendy mekânlar listesinde en son eklenen Georges Hotel, şık ve tarihi binasıyla dikkat çekiyor. Serdar-Ekrem sokaktaki otelin kafe ve barı ünlü dizi oyuncuları, yönetmenler ve yeni yeni Galata’yi keşfetmeye başlayan sosyetiklerle dolu. Otele girer girmez, karşınıza resepsiyon değil, dekorasyon dergilerinden fırlamış gibi görünen son derece şık barı çıkıyor. Kokteyllerin nefaseti herkesin dilinde. Bizim size tavsiyemiz barın karşısındaki Le Fumoir de Georges restoranda yemek yemeniz. Şehrin en başarılı füzyon restoranlarından olan Le Fumoir de Georges, sık değişen eklektik mönüsüyle dikkat çekiyor.